Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях
Унікальна формула фітопрепарату Мастодинон®
  • При ПМС
  • Болю в грудях
  • Мастопатії
Позиція компанії Біонорика СЕ стосовно ситуації в Україні

Мастодинон® (Mastodynon®)

Негормональний препарат
Усім відомі можливі наслідки лікування гормональними препаратами: порушення обміну речовин, зайва вага, набряки, різка зміна настрою... Не дуже хочеться мати такі наслідки лікування, правда? Мастодинон позбавлений таких «принад» через своє рослинне походження.
Виготовлений у Німеччині
Весь світ знає значення фрази "німецька якість". Німецькі автомобілі, німецька побутова техніка… Краще не може бути!
Доведена ефективність
Приймаючи Мастодинон, Ви позбавляєтеся таких неприємних проявів ПМС як дратівливість, занепокоєння, різка зміна настрою, підвищений апетит, збільшення у вазі, набряки, болі в молочних залозах і внизу живота, головний біль, депресія та порушення менструального циклу.
Зручна форма випуску
Мастодинон випускається у двох формах (краплі та таблетки), тому є можливість вибору способу прийому, який підходить саме Вам.

Інструкція із застосування Мастодинону®

Неприємні відчуття в грудях перед настанням менструації або незалежно від неї турбують багатьох жінок. На жаль, далеко не всі наважуються на обстеження та лікування. Багато мовчки переживають болючі нагрубання молочних залоз перед менструаціями, миряться з ПМС і ковтають знеболювальні. Інші – займаються самолікуванням: купують БАДи або рослинні препарати з недоведеною ефективністю, наприклад, індоли, та дивуються відсутності видимих ​​покращень.

Нерідко для усунення цих симптомів призначають гормональні препарати. На жаль, підходять вони далеко не всім, адже часто провокують серйозні побічні явища та надмірну вагу. У той час як рослинний негормональний препарат Мастодинон® німецької компанії Bionorica SE можна застосовувати для вирішення проблем жіночого організму без побоювань.

Фахівці вважають його ефективним у боротьбі з мастопатією та ПМС, а пацієнтки, які пройшли курс лікування, лише підтверджують його безпеку та терапевтичний ефект. До того ж, купити Мастодинон можна без рецепта, не побоюючись порушень метаболізму, зайвих кілограмів та інших проблем зі здоров'ям.

Мастодинон®: склад

Склад негормонального препарату Мастодинон – збалансоване поєднання рослинних компонентів для комплексного вирішення проблем жіночого організму:

Головна діюча речовина препарату Мастодинон® вітекс священний, або прутняк звичайний – відомий з давніх-давен як ефективний засіб при багатьох гінекологічних захворюваннях, а способи його застосування зафіксовані в рецептах народної медицини.

Mastodynon – рослинний негормональний препарат німецької компанії Bionorica SE. Натуральний препарат понад 20 років відомий жінкам в Україні як засіб №1 у рекомендаціях гінекологів та мамологів при мастопатії.

Оскільки склад препарату – виключно натуральний, його часто призначають пацієнткам із непереносимістю чи протипоказаннями до гормональної терапії. Рослинні компоненти нормалізують фізіологічні процеси та регулюють роботу репродуктивної системи.

Рослинний препарат Мастодинон®: форма випуску

Компанія Bionorica SE випускає дві лікарські форми препарату Мастодинон®:

Фармакологічні властивості

Препарат Мастодинон відноситься до групи комплексних рослинних негормональних препаратів, дія яких обумовлена ​ компонентами, які до нього входять.

Ціни на Мастодинон®

Купити препарат Мастодинон® таблетки і Мастодинон краплі можна без рецепта. Вони доступні в багатьох аптеках України, а ціна залежить від форми випуску та обсягу.

Форма випуску, обсяг Min ціна, грн Max ціна, грн
Мастодинон® таблетки блістер 6 табл. ≈267 грн ≈425 грн
Мастодинон® краплі 50 мл ≈234 грн ≈321 грн
Мастодинон® краплі 100 мл ≈412 грн ≈586 грн

Показання для застосування. Мастодинон®

Показаннями до застосування Мастодинону є:

Біологічно активні речовини, що входять до складу лікарських рослин, м'яко регулюють гормональний фон жінки та нормалізують стани, спричинені гормональним збоєм.

Найчастіше для зменшення або ліквідації симптомів досить повного курсу лікування. В окремих випадках можливе більш тривале лікування.

Протипоказання

Незважаючи на безпечний натуральний склад, препарат Мастодинон протипоказання має. Серед них:

За наявності захворювань печінки препарат Мастодинон можна приймати після консультації з лікарем.

Побічні ефекти

У поодиноких випадках можуть з'явитися реакції індивідуальної непереносимості у вигляді головного болю, висипів, розладів ШКТ. Побічні явища не є системними.

Взаємодія з іншими препаратами

Можливе ослаблення дії препарату при одночасному прийомі антагоністів дофаміну.

Передозування

В окремих випадках можливе порушення шлунково-кишкового тракту, а також діарея у пацієнтів з рідкісною непереносимістю лактози. В інших випадках реакції на більшу кількість препарату не виявлено.

У разі перевищення терапевтичної дози слід провести симптоматичне лікування.

Умови зберігання

Зберігають Мастодинон у сухому захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°C, далеко від дітей. Термін зберігання – 4 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну придатності препарат не використовують.

Діагнози, при яких можуть застосовувати Мастодинон

Мастодинон – препарат натуральний, рослинна альтернатива синтетичним гормонам. Його часто призначають жінкам різного віку з такими діагнозами:

Часто достатньо одного курсу завдовжки 3 місяці, іноді лікування необхідно продовжити чи повторити через деякий час.

Відгуки про Мастодинон.

Про препарат Мастодинон® позитивні відгуки – пацієнтки не скаржаться на побічні явища або погану переносимість.

28-річна Аліна С. після лікування Мастодиноном повідомила:

«Болючість грудей не давала спокою і коли я при самообстеженні виявила ущільнення відразу звернулася до лікаря-мамолога. Дуже боялася двох речей – онкології та призначення гормональних препаратів. Тим паче, що сумний досвід моєї стрункої сусідки під час лікування гормональними препаратами загрожував набрати кілька десятків безповоротних кілограмів. Лікар діагностувала мастопатію і на мій подив виписала негормональний та натуральний препарат Мастодинон. І результат не змусив себе довго чекати – біль у грудях перестав мене мучити протягом усього циклу, а трохи турбував лише напередодні місячних. Після курсу лікування пройшла повторне обстеження та УЗД, які засвідчили, що ущільнення практично розсмокталися. Планую регулярно пропивати курс для уникнення рецидивів та обстежитись.»

Дивитись інші відгуки

Часті питання щодо препарату Мастодинон®

❓ При якому прийомі – краплі чи таблетки ефект кращий?

Ефект однаковий. Обидві лікарські форми ідентичні за складом та дією.

❓ Мастодинон гормональний препарат?

Ні. Основна діюча речовина Вітекс священний міститься у складі цього препарату у фітотерапевтичному дозуванні, тоді як інші 5 рослинних складових перебувають у гомеопатичних розведеннях.

❓ Чи варто приймати Мастодинон під час вагітності?

Препарат Мастодинон не рекомендується використовувати під час вагітності або грудного вигодовування.

❓ Чи варто приймати Мастодинон при клімаксі?

Так, виходячи з наших досліджень та досвіду застосування пацієнток – препарат рекомендується до застосування та показав високу ефективність та хорошу переносимість та може бути рекомендований для застосування у пацієнток в менопаузі. Спробуйте схему «дієта – фізична активність – Мастодинон» і завжди залишайтеся справжньою Жінкою! Мастодинон®: гарний настрій кожного дня!

Більш ніж переконливо для ухвалення рішення, правда? Спробуйте схему «дієта — фізична активність — Мастодинон» і завжди залишайтеся справжньою Жінкою! Мастодінон®: гарний настрій на кожен день!

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua