Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях

Для спеціалістів

Сучасна медицина спирається на доказову основу. Щодня табір “доказових лікарів” поповнюється новими фахівцями. Вони вивчають численні дослідження та дані, отримані у ході тривалих клінічних випробувань. Це дозволяє відмовитися від фуфломіцинів, препаратів з недоведеною ефективністю та маркетингових прийомів фармакологічних компаній.

Доказова медицина вважається безпечною, з можливістю дати більш точні прогнози про стан пацієнта після прийому деяких препаратів. Компанія Bionorica SE слідує за вектором доказової медицини. Наша мета – зробити лікування жінок безпечним та максимально простим.

У цьому розділі ми опублікували актуальні, масштабні дослідження українських та європейських вчених, які підтверджують ефективність Мастодинону – негормонального препарату з впевненою, об’ємною доказовою базою. Надалі розділ поповнюватиметься новими даними. Негормональний рослинний лікарський засіб Мастодинон входить до списку препаратів з доведеною ефективністю. Він добре переноситься жінками різного віку, із супутніми захворюваннями, тим кому небажана або протипоказана гормональна терапія. А також тим жінкам, які не хочуть проводити корекцію порушень менструального циклу гормональними препаратами через великий перелік побічних ефектів.

Мастодинон – ефективний препарат при лікуванні вираженого передменструального синдрому: мастодинія, нагрубання молочних залоз, набряки, психічна лабільність.

У цьому розділі публікуємо цікаві дослідження. Приємного читання!