Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях

Мастодинон у краплях

Мастодинон у краплях містить активні речовини, одержані з цілющих рослин. Серед них особливо важливими є фітогормони, які м’яко регулюють вироблення статевих гормонів. Рослинні екстракти розчинені в етиловому спирті 47-53% концентрації. Прозора, ледь жовта рідина має виражений рослинний аромат і досить приємна на смак, спочатку солодкувата, потім відчувається гіркота і гострота. Ознайомтеся з інструкцією  щодо застосування препарату.

Мастодинон у краплях можна купити у флаконах об’ємом 30, 50, 100 мл. Флакони темного скла, із зручними дозаторами.

Показання та протипоказання

Мастодинон у краплях показаний жінкам, у яких діагностовано мастопатію, тобто розростання сполучної тканини молочних залоз. Хоча процес доброякісний, болючі ущільнення у грудях, нагрубання залоз приносять чимало неприємних відчуттів. Мастодинон зменшує болючість, сприяє розсмоктуванню ущільнень. Також його прийом нормалізує роботу яєчників, сприяє регулюванню циклу. Препарат допомагає полегшити ПМС, клімакс, може застосовуватись у комплексній терапії безпліддя.

Мастодинон – натуральний препарат, безпечна альтернатива синтетичним гормонам, які часто призначають при мастопатії. Людям, які пройшли або проходять курс лікування від алкоголізму, страждають на тяжкі захворювання печінки, абсолютно не переносять спиртного, краще вибрати таблетки, решті підійде Мастодинон у краплях.

Як приймати Мастодинон у краплях

У процесі зберігання Мастодинон у краплях може каламутніти, іноді випадає осад у вигляді пластівців, тому флакон необхідно збовтувати перед кожним застосуванням і додавати краплі до невеликої кількості води:

  • разова доза – 30 крапель;
  • кількість прийомів на день – 2;
  • курс лікування – щонайменше 3 місяці;
  • якщо є потреба, курс повторюють після перерви.
liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua