Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях

Мастодинон у таблетках

Мастодинон – засіб на рослинній основі для корекції гормонального фону у жінок. Одна з форм випуску – пігулки у формі плоских циліндрів бежевого кольору без оболонки. В упаковці 60 або 120 таблеток, розфасованих у блістер по 20 штук.Ознайомтеся з інструкцією щодо застосування препарату.

Показання та протипоказання

Основний компонент Мастодинону в таблетках – прутняк (вітекс священний, Angus castus), рослина, багата на фітогормони. Це речовини, за дією подібні до гормонів, які виробляються людським організмом. Мастодинон у таблетках може заповнити нестачу гормонів, які відповідають за регулярні місячні, знизити рівень гормону, під впливом якого тканини грудної залози починають розростатися. Мастодинон допомагає при:

  • мастопатії – розростанні тканин, появі у грудях ущільнень;
  • мастодинії – неприємних відчуттях у молочних залозах;
  • порушення менструального циклу, нерегулярні, болісні менструації;
  • проблемах із зачаттям;
  • нездужання, дратівливість, з якими багато жінок стикаються перед місячними;
  • погіршення самопочуття під час клімаксу.

У Мастодинону в таблетках мінімум протипоказань – вагітність, лактація, дитячий вік (молодше 12 років). Але потрібно враховувати, що таблетки містять лактозу (молочний цукор), а вона не засвоюється організмом деяких людей.

Як приймати Мастодинон у таблетках

Щоденна доза Мастодинону становить 2 таблетки, її необхідно розділити на 2 прийоми, вранці та ввечері. Таблетки запивають невеликою кількістю води. Курс лікування – 3 місяці без перерв.

Зазвичай вже після 6 тижнів прийому самопочуття покращується. Можливе погіршення стану, відновлення симптомів після відміни препарату, у цьому випадку показано повторний курс. Тривалий прийом Мастодинону у таблетках добре переноситься.

liki24
liki24.com
tabletki.ua
tabletki.ua