77ae5e0bdf41401f63c8c362115f1299_1545937735
Препарат Мастодинон є оригінальними ліками німецької фірми Bionorika, яка виготовляє широку лінійку препаратів на основі рослинних компонентів.

Ліки цієї фірми підтверджують принцип німецької якості, безпечні та ефективні, розраховані на тривале застосування без побічних ефектів.

Великі фармацевтичні фірми витрачають багато грошей на розробку, випробування та ліцензування нових видів препаратів. І при цьому не доводиться сумніватися в якості ліків. Можна бути впевненим, що даний препарат не виявиться пустишкою, всі його компоненти діють виключно на симптоми конкретного захворювання та не викликають побічних ефектів.

В Україні існує багато фармацевтичних організацій, які випускають генеричні препарати – дженерики (англ. Generik) – препарати копії відомих лікарських засобів від великих фармацевтичних виробників Створивши нові ліки, велика фірма виробник оформляє на нього патент, але щойно дія патенту закінчується, дрібні фірми роблять копії препарату. Дуже часто генерики виготовляють, не чекаючи на закінчення патенту, без ліцензії і навіть без контролю якості.

Дженерики коштують дешевше за оригінальні ліки, але поручитися за їх ефективність та якість не може ніхто:

  • Діюча речовина в препараті може бути недостатньо очищена;
  • Можливі ускладнення при прийомі ліків, алергічна реакція;
  • Додаткові компоненти дженериків можуть містити токсичні речовини;
  • У зв’язку із зміненим рецептом при виробництві можлива неефективність препарату (мало діючої речовини).

Тим більше, при такому захворюванні як мастопатія небажано його запускати та лікуватися «чим попало». Хронічне протікання нелікованої мастопатії загрожує утворенням вузлів, розростанням залозистої тканини молочної залози і навіть виникненням злоякісних утворень.

Тому не варто економити на своєму житті, приймайте якісні оригінальні препарати та будьте здорові!

Вернуться к списку статей