Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях

Склад

Мастодинон – німецький рослинний препарат

До його складу входять: Прутняк звичайний надає гармонізуючу дію на рівень жіночих статевих гормонів. Дофамінергічна дія екстракту прутняку знижує вироблення пролактину та усуває гіперпролактинемію (перевищення показника гормону пролактину).

Стеблелист василистникоподібний (caulophyllum thalictroides) рослина, яку використовують при клімаксі з тяжким перебігом, болю в матці, для відновлення менструального циклу. Цикламен європейський (cyclamen europaeum) використовують як заспокійливий, протизапальний та протимікробний засіб. Грудошник гіркий (ignatia) призначають при нервових розладах, психовегетативних кризах, параритмічних станах. Півник різнокольоровий (iris versicolor) використовують у лікуванні мігрені. Лілію тигрову (lilium tigrinum) застосовують при підвищеній дратівливості, дисменореї.

Головною перевагою препаратів, виготовлених на рослинній основі, є те, що біологічно активні речовини рослин природніше включаються в обмінні процеси організму людини, ніж синтетичні препарати. В результаті вони краще переносяться, рідше викликають розвиток побічних ефектів та ускладнень.

Мастопатія – поширене захворювання. Чим лікувати?

Жіночий організм – складна система, де можуть виникати різні неполадки. За порушення гормонального балансу часто виникає захворювання молочних залоз – мастопатія. Проявляється вона розростанням тканин молочної залози (сполучної або залозистої), утворюються доброякісні кісти.

Симптомами цього захворювання є болючість грудей, відчуття розпирання, печіння. Біль посилюється з початку менструального циклу, але може не залежати від цього. Якщо промацати груди відчуваються ущільнення тканин грудей, вузлики. Можливі виділення із сосків (прозорі чи молочного кольору).

Мастопатія виникає через різні причини, в основному це порушення гормонального балансу в організмі, а саме підвищена кількість пролактину, що регулює кількість статевих гормонів. Так, саме захворювання іноді виникає через травми молочної залози, тривалі стреси, зміни у щитовидній залозі, при захворюваннях печінки.

Кожній жінці рекомендується регулярно проводити самообстеження грудей і якщо виявлено симптоми захворювання (болючість, виділення, вузлики) вчасно звертатися до лікаря по лікування.

Переваги препарату

Основною перевагою мастодинону є його натуральність. До складу не входять гормони, тільки лікарські трави, що нормалізують гормональний баланс, і не викликають побічних ефектів. Протипоказань до застосування препарату немає.

Завдяки м’якому впливу мастодинон добре переноситься, його можна приймати тривалий час, поєднувати з іншими препаратами. Мастодинон не зменшує кількість пролактину нижче за норму, на відміну від гормональних препаратів. При передозуванні побічних ефектів не спостерігалося.

Мастодинон потрібно приймати вранці та ввечері, форма випуску у краплях та таблетках. Його можна з упевненістю рекомендувати дівчаткам підліткам для нормалізації менструального циклу та для профілактики порушень.

Мастодинон – ефективний препарат

Мастодинон препарат з доведеною ефективністю. Вже після прийому одного курсу відчувається значне покращення стану.

Однак, якщо мастопатія в хронічній формі або симптоми повернулися після лікування, рекомендується пропити три курси препарату для закріплення результату.

Мастодинон добре переноситься при поєднанні з препаратами для лікування безпліддя, порушень циклу. Не має протипоказань та діє м’яко на жіночий організм.

У сучасному ритмі життя кожна жінка повинна регулярно самостійно обстежувати груди (промацувати молочні залози), або періодично звертатися до лікаря для профілактики, щоб запобігти появі злоякісних утворень.

Препарат мастодинон – найкращий помічник у лікуванні гормонального дисбалансу в організмі кожної жінки.