Мастодинон® - німецький рослинний препарат для лікування
фіброзно-кістозної мастопатії, передменструального синдрому та болю в грудях

Відгуки

Аля Яворницька
Оцінка: 5 з 5
Несподіване призначення проти кісти у грудях – і мій шлях лікування
Моє знайомство з Мастодиноном, як і у багатьох тут, сталося не від доброго життя. Почалося з того, що виникла болючість у грудях. Я спочатку прислухалася до себе, потім після чергових місячних провела самообстеження. На свій жах, я виявила у грудях ущільнення.
Аніша Парванян
Оцінка: 5 з 5
Звичайно, хочеться швидше, але в цілому я задоволена
Моє лікування почалося несподівано – хоча біль у грудях мене мучив досить давно. На відпочинку ми познайомилися з парою, розмовляли, а дівчина виявилася гінекологом. Я їй у пориві відчаю розповіла про свої проблеми – як болять і набухають груди, як перед місячними себе погано почуваю.
Марина Раченко
Оцінка: 5 з 5
Коли результат набагато кращий за швидкість лікування. Кріпіться – і не лінуйтесь ковтати кожен день
Коли біль у грудях під час місячних і перед ними стала зовсім нестерпною, поплелася до лікарні. Я взагалі не дуже прихильник ходіння по лікарях, і хімію ковтати не люблю, але тут справді притиснуло.
Orange Autumn
Оцінка: 4 из 5
Мастодинон – полегшення мастопатії та серйозні наслідки, про які потрібно знати!! Розповім про причини набору ваги. Мастодинон
Вітаю Гормональна гойдалка відбулася у мене після РЙТ, глибокий гіпотиреоз викликає сплеск пролактину, як наслідок – мастопатію. Що мене турбувало: Біль, який посилювався після овуляції. Молозиво, як і при лактації, і самі відчуття. ПМС. Кісти на УЗД. Як вилікувати мастопатію
Лара C
Оцінка: 3 из 5
Слабуватий ефект
Гомеопатичні краплі Мастодинону німецької фірми Біонорика приймаю курсами вже не один рік, з перервами. Купую завжди флакон 100 мл, так бюджетніше. Краплі подобаються більше, ніж таблетки і мають, як на мене, приємний смак. Призначив мамолог при фіброзно-кістозній мастопатії на 6 місяців.
Марія Іванівна34
Оцінка: 5 з 5
Терпіння і жодних гормонів – моя історія лікування без призначення лікаря
Я при мастопатії його пила, почала майже відразу як поставили діагноз. Лікар мені почала розповідати про складне та довге лікування якимись складними препаратами з кінською дозою гормонів. я, якщо чесно до такого повороту виявилася не готова
Ілона Івашенко
Оцінка: 5 з 5
Інгаляції травами, або як я вдихала трав'яний аромат. До того ж з користю
Моя історія банальна – коли груди перестали в черговий раз поміщатися в білизну, сестра мене потягла до лікаря. Чи треба говорити, як я хотіла йти туди і скільки грошей я викинула на аналізи. Підсумком став діагноз мастопатія – і зрозуміти мене можуть тільки ті, хто через це пройшов.
Інна Безручко
Оцінка: 5 з 5
Довге лікування принесе плоди – легкість у грудях, про яку я майже забула
Довго мучилася від болючих грудей, особливо перед місячними. щиро вважала, що це норма. Якось з дівчатками розговорилися – я взагалі не прибічник ділитися такими особистими речами – і виявилося, що болючий пмс нічого спільного з нормою не має.
Кржемелік
Оцінка: 5 з 5
Ефективний препарат на основі лікарських трав.
Рідко пишу відгуки на делікатні жіночі теми, але в цій ситуації дуже хочеться поділитися, тому що думаю, що багато хто стикається з подібною проблемою. Влітку минулого року я відчула неприємні відчуття у лівій грудині.
Аліна Міро
Оцінка: 5 з 5
Головне – терпіння, а ефект буде
Вічно опухлі груди перед місячними – це моя історія. Неможливо було до них доторкнутися, а зняти увечері ліфчик було каторгою, так все боліло. Все життя думала, що це норма. Сестра переконала у протилежному і все ж таки наполягла, щоб я пішла до лікаря. А там помчало – узд, кров, ще якісь аналізи.